Jak mi může mast z konopí pomoci?

Jak mi může mast z konopí pomoci?

Nejúčinnějšími chemickými látkami v konopných mastích jsou tzv. kanabinoidy, které tak spolehlivě léčí nejrůznější neduhy. Na internetu lze najít i recepty na výrobu domácí masti z konopí, ale u té nemáte možnost ověřit množství účinných látek, proto doporučuji užívat pouze kvalitní ověřené masti z konopí. Nejlepších účinků konopných mastí dosáhnete v kombinaci s konopným semínkem. Přidejte proto do svého jídelníčku i loupané konopné semínko, alespoň 1 x denně polévkovou lžíci. Konopné masti se nejlépe osvědčují při léčbě kožních onemocnění jako jsou atopický exém, lupénka, akné, opruzeniny, opary, bércové vředy, popáleniny, otoky, modřiny, křečové žíly, jizvy a podobně.

Jak mám konopnou mast vybírat?

Při výběru té správného masti z konopí se určitě zaměřte na složení, které by mělo být výhradně z přírodních látek. Pokud je mast vyrobena z BIO konopí, je to určitě velké plus. Všechny legálně prodávané produkty se vyznačují nízkým obsahem psychotropního tetrahydrocannabinolu (THC), ale velmi důležité je, aby obsah účinných cannabinoidů, zejména cannabidiolu (CBD) byl co nejvyšší. Samozřejmostí pak musí být lékařské certifikace a atestace v EU.

Co si mám koupit?

Konopná mast Carun

Mast z konopí s vysokým obsahem kanabinoidu

Zkušenosti: Konopnou mast jsem si objednala, protože mě již delší dobu trápí ekzém. Balíček s mastí Carun přišel velice rychle, dva dny po objednání a zaplacení. Jakmile jsem rozbalila a otevřela praktickou dózu, místností se rozlila příjemná vůně po bylinkách a citrónu. Bezpečně jsem rozeznala vůni máty a levandule. Mast z konopí Carun má konzistenci přibližně stejnou jako lékařská vazelína a také proto se i lehce roztírá a aplikuje.

Zpočátku jsem mast používala 1x někdy i 2x denně a asi po 14 dnech jsem žádné mimořádné zlepšení stavu ekzému nepozorovala (jestli vůbec nějáké). Musím se, ale přiznat, že jsem párkrát zapoměla ekzém namazat úplně. Pak jsem si řekla, tak takhle teda ne! Začala jsem se kontrolovat a konopnou mast aplikovat nejméně 2x denně, ale spíše kdykoliv jsem si vzpoměla nebo mast zahlédla, tak jsem ji ihned použila.

Po měsíci byl a stále je můj ekzém prakticky nerozenatelný, nicméně ještě pořád mast z konopí alespoň jednou za den použiji. V průběhu tohoto léčebného měsíce jsem ještě každé ráno snědla lžičku loupaného semínka z konopí, abych léčivý účinek konopné masti ještě posílila

V průběhu léčby se nedoporučuje kouřit cigarety, ani pít alkohol. Nekouřím, ale sklenku červeného vína si klidně dám a jak pozoruji tak to na účinek konopné masti nemělo vliv.

Co léčí konopná mast?

oděrky, akné, opary, ekzémy, bércové vředy, plísně, opruzeniny u miminek, dětí i dospělých, pomáhá také při bolestech v zádech, při revmatických bolestech, menstruačních bolestech, křečových žílách, při bolestech svalů a kloubů, při bolestech hlavy a migrénách, pomáhá při začínající rýmě, nachlazení a bolestech v krku, tím že napomáhá k uvolňování hlenu

Další informace

  • Velikost balení 105 ml
  • Neni testováno na zvířatech
  • Neobsahuje syntetické parfémy, barviva ani konzervanty
  • Vhodný také pro těhotné ženy a děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *