Články

Konopné produkty a jejich použití

Konopné produkty a jejich použití

Níže naleznete přehledný seznam problémů a seznam konopných produktů, které na daný problém fungují. Potíže Produkt afty ústní voda akné univerzální konopná mast, konopné mýdlo, pleťový krém, tělový a pleťový olej, mýdlo, panenský olej alergická reakce po holení pleťový krém, mýdlo atopický ekzém univerzální konopná… Read More »Konopné produkty a jejich použití

Co nám konopné semínko dodá?

Co nám konopné semínko dodá?

Esenciální mastné kyseliny omega-3 a omega-6 Konopná semínka jsou sama o sobě bohatá na omega 3 (kyselina linolenová) a omega 6 (kyselina alfa-linolová) mastné kyseliny. Tyto omega mastné kyseliny potřebuje naše tělo při řadě životních procesů, jsou však esenciální, což znamená, že si je lidské… Read More »Co nám konopné semínko dodá?

Jak mi může mast z konopí pomoci?

Jak mi může mast z konopí pomoci?

Nejúčinnějšími chemickými látkami v konopných mastích jsou tzv. kanabinoidy, které tak spolehlivě léčí nejrůznější neduhy. Na internetu lze najít i recepty na výrobu domácí masti z konopí, ale u té nemáte možnost ověřit množství účinných látek, proto doporučuji užívat pouze kvalitní ověřené masti z konopí.… Read More »Jak mi může mast z konopí pomoci?